WERAMET

Zakład produkcji metalowej

Producent mebli metalowych – firma Weramet działa na rynku od 1985 roku. Jej powstanie było kontynuacją tradycji rodzinnych w dziedzinie produkcji regałów magazynowych i szaf metalowych. Obecnie jesteśmy dużym producentem i dystrybutorem mebli metalowych, zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju.

Produkujemy regały metalowe (półkowe i paletowe) o różnych gabarytach i obciążeniach. Począwszy od regałów lekkiej konstrukcji poprzez magazynowe wzmacniane o średniej i dużej nośności aż do paletowych na bardzo duże obciążenia.

Nasz asortyment tworzą także szafy metalowe aktowe, szafki BHP, szafki szkolne i inne, specjalnego przeznaczenia.

38 lat doświadczenia w produkcji mebli metalowych, a także stała wykwalifikowana kadra pozwala nam realizować nawet bardzo nietypowe zamówienia na regały magazynowe i szafy metalowe.

W produkcji metalowej wyróżnia nas to, że na bazie wieloletniej współpracy z klientami z różnych branż jesteśmy w stanie dopasować nasz wyrób do wymagań odbiorcy.

Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i montażu regałów metalowych, szafek BHP, szafek szkolnych i innych naszych produktów. 

WERAMET

Nasi Klienci

Szeroki asortyment mebli metalowych, które oferujemy ich wysoka jakość i terminowe dostawy są doceniane przez wielu odbiorców, którymi są między innymi: